ЛІТО - 2016

6-10 червня
Діти з пришкільних таборів ЗНЗ № 13,56, 69, 86 прийняли участь у спортивно - туристському марафоні на території літньої бази СЮТ.

Робота творчих груп на базі філії СЮТ за участю дітей з пришкільних таборів ЗНЗ № 13 та 136
"Паперопластика"

"Бісероплетення"

"Моделювання"

2-3 червня

На літній базі СЮТу стартував туристськоо-спортивний марафон для дітей пришкільних таборів Холодногірського району. Тренера і педагоги гостинно прийняли понад 100 дітей пришкільних таборів з гімназії №152 та школи №18.

Діти ознайомилися з навичками туристської справи, яхтингу та пройшли міні-квест у цьому ім допомогали наши педагоги - тренери Ала Прокопівна Щєрбакова та Микола Васильович Книш.

На базі СЮТ розпочали свою роботу творчі майстерні для дітей з пришкільних таборів. У ці дні діти з пришкільного табору гімназії № 152 освоювали  техніку  паперопластики під керівництвом Ани Павлівни Каплун та Тетяни Петрівни Головко, а також прийняли участь у рухливих іграх на подвір’ї  СЮТ. З судномоделюванням дітей з пришкільного табору № 136 ознайомив Сергій Іванович Велігура. З бісероплетенням - Сафронова Світлана Анатолійвна.