Обдаровані діти

МИ ПИШАЄМОСЬ НАШИМИ ВИХОВАНЦЯМИ!

Колоденська Ганна, вихованка гуртка "Технічний дизайн", керівник Каплун Г.П.

стипендиат Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» у 2015/2016 навчальному році.
 Диплом  лауреату фестивалю «Харків – місто добрих надій» (2013)
- Диплом ІІ ступеню Міської виставки-конкурсу "Український сувенір" (2014 рік)

Бєлякова Олена,  14 років,  вихованка гуртка "Моделювання іграшок- сувенірів", керівник Сафронова С.А.
стипендиат Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» у 2014/2015 навчальному році.
- Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (2012 рік);
- Диплом переможця міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (2014 рік);
- Диплом І ступеню Міської виставки-конкурсу "Український сувенір" (2014 рік);
- учасниця чотирьох виставок-конкурсів декоративно-ужиткового мистецтва.

Чорний Владислав, 11 років,    вихованець гуртка  «Юні конструктори приладів радіоелектроніки», керівник Крупко Б.В.
ипломом  ІІІ ступеня обласного етапу Всеукраїнської виставки конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі,Україно!» у номінації «Радіоелектроніка» (2012);
иплом ІІІ ступеня міської виставки-конкурсу «Світ техніки в дитячих руках» у номінації «Радіоелектронні прилади»(2012);
-Дипломантом І ступеня міської виставки-конкурсу «Світ техніки в дитячих руках» (2013);
- стипендиат Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» у 2013/2014 навчальному році

Черних Павло, вихованець гуртка "Судномоделювання", керівник Цикоза В.І

-Диплом І ступеня міської виставки-конкурсу «Світ техніки в дитячих руках» у номінації «Стендові моделі - копії» (2014)

- Диплом ІІІ ступеня  Обласної виставки - конкурсу технічної творчості учнівської творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» (2013)
Диплом І ступеня міської виставки-конкурсу «Світ техніки в дитячих руках» (2013)

Акачуква Христіан, вихованець гуртка "Судномоделювання", керівник Цикоза В.І

иплом І ступеня міської виставки-конкурсу «Світ техніки в дитячих руках» у номінації «Судномодел» (2014)
- Диплом ІІ ступеня  Обласної виставки - конкурсу технічної творчості учнівської творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» (2013)
Диплом ІІ ступеня міської виставки-конкурсу «Світ техніки в дитячих руках» (2013)

БАРАНІК ПОЛІНА , 8 років, вихованка гуртка "Моделювання іграшок- сувенірів", керівник Сафронова С.А.
У 2013-2014 н.р. брала участь у міському фестивалі традиційного народного мистецтва «Український сувенір», у міському етапі Всеукраїнської виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва « Знай і люби свій край». Нагороджена СЕРТИФІКАТОМ УЧАСНИКА.
Посіла ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Баруд Ільяс, 11 років, вихованець гуртка "Початкове технічне моделювання ", керівник Кохан Г.А.
Диплом І ступеняза перемогу в особистій першості у відкритих міських змаганнях з технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку (2014)
Диплом І ступеня за перемогу в командній першості у відкритих міських змаганнях з технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку (2013)

Моісеєнко Сергій, 11 років, вихованець гуртка "Початкове технічне моделювання ", керівник Кохан Г.А.
 - Диплом І ступеня за перемогу в командній першості у відкритих міських змаганнях з технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку (2014)
-Диплом ІІІ ступеня за перемогу в обласній виставці – конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання у номінації «Найпростіші автомоделі» (2012)

Донцова Юлія, 17 років, вихованка гуртка "Моделювання іграшок- сувенірів", керівник Сафронова С.А.
перемжець Всеукраїнської виставкиі - конкурсу декоративно- ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" (2013)

Томіна Кристина, 15 років, вихованка гуртка "Моделювання іграшок- сувенірів", керівник Сафронова С.А.,
- неодноразова учасниця виставок-конкурсів декоративно-ужиткового мистецтва різних рівней;
-- Диплом ІІ ступеню Міської виставки-конкурсу "Український сувенір" (2014 рік)

Прядко Юлія, вихованка гуртка "Технічний дизайн", керівник Каплун Г.П.
- переможець обласної виставки "Зимовий вернісаж" (2012)

Токар Сніжана, вихованка гуртка "Технічний дизайн", керівник Каплун Г.П.
переможець обласної виставки "Зимовий вернісаж" (2012)