Станція юних техніків №4 Харківської міської ради

Співпраця з іншими закладами

Квітень 2016 - Майстер-клас для жителів Холодногірського району

29 квітня напередодні Великодня педагоги та вихованці СЮТ №4 провели майстер-клас з писанкарства для жителів Холодногірського району.

ЛИСТОПАД 2015 - закриття сезону малої навігації-2015

На території літньої бази СЮТ №4 відбулася урочиста церемонія закриття сезону малої навігації-2 015. З успішним завершенням сезону вихованців та викладацький склад секціі парусного спорту привітала віце-президент Харківської Федерації вітрильного спорту Дар'я Сухонос.

Гості нашого свята - юні яхтсмени та їхні батьки стали активними учасниками випробувань, які дозволили перевірити навички і знання не тільки у вітрильному спорті, але й в умовах, наближених до похідних. Всі бажаючі могли подолати навісну переправу, випробувати свою спритність в естафеті, навчитися швидко розпалювати багаття, спробувати справжню туристську кашу.

ЧЕРВЕНЬ 2015  - районне свято "МИ ЗУСТРІЧАЄМО СВЯТО ЛІТА!"

На нашій літній тренувальній базі  відбулося свято для школярів Ленінського району, присвячений Дню захисту дітей та початку літніх канікул. Свято підготували педагоги СЮТу.

У святі брали участь 300 учнів загальноосвітніх закладів Ленінського району, яких привітали почесні гості:
- Чубаров Олексій Сергійович, директор Департаменту спортивних та іміджевих проектів та маркетингу Харківської міської ради;
- Курашов Костянтин Михайлович - заступник директора Департаменту, начальник управління з питань фізичної культури і спорту;
- Воропаєв Альберт Васильович, ветеран вітрильного спорту, 5-ти кратний рекордсмен світу та 4-х кратний призер Європи з вітрильного спорту.

Свято відкрила вітрильна регата, в якій взяли участь 28 юних яхтсменів.

У квест - грі «Стежкою пригод та зтаємниць» випробували себе 11 команд шкіл району - 44 учасники. Квестери подолали 11 станцій, продемонструвавши свою кмітливість, винахідливість, навички в різних областях знань.

Квітень 2015

Діти нашого закладу пітримують постійний звязок з колективом Дитячої центральної бібліотеки нашого району. А саме, вихованці гуртка "Моделювання іграшок - сувенірів" під керівництвом Тетяни Петрівни Головко організували чергову виставку свої творчих робіт у техниці бісероплетіння.

Така співпраця для нас дуже важлива, бо у  залі бібліотеки наші діти знаходять книгу до душі, зростають духовно та мають можливість продемонструвати свої вміння.

Січень 2015

Екскурсія до Національного аерокосмічного університету ім. Н.Є.Жуковського

Вихованці гуртка "Початкове технічне моделювання", керівник Ковтун Л.О.

Грудень 2014

Участь у благодійному заході Харківського міського благодійного фонду "Благо".

11 грудня вихованці гуртка "Технічний дизайн" разом зі своїм керівником Ганною Каплун, прийняли участь у святі "Зимові чудеса", який був проведений Харківським міським благодійним фондом "Благо". Гуртківці під час святкової програми власноруч створювали подарунки - сюрпиризи для дітей. Всього було зроблено 150 поробок.

Наші діти були нагороджені подякою від фонду.

Про на с пишуть

"Фонд "Благо" провел праздник "Зимние чудеса""

Детям из малообеспеченных семей покажут «Зимние чудеса»

Співробітництво з волонтерами шкіл нашого району

На базі СЮТ №4 відбувся майстер - клас для волонтерів шкіл району.

В ході майстер - класу юні волонтери вивчили техніку виконання новорічного подарунку "Святковий будиночок". У ці спеціальні коробочки можна вкласти  подарунок, пряники або цукерки.

Створити новорічний сувенір своїми руками   допомогала керівник гуртка "Технічний дизайн" Ганна Павлівна Каплун.

В подальшому шкільні волонтери  відвідали  дитячий інтернат у місті Харкові та використали напрактиці отримані навики, а саме,  разом з  дітьми інтернату на передодні свят створили  новорічні подарунки.

Районний семінар для класних керівників – початківців

2011 рік  ***** 2012 рік  *****2013 рік  *****2014 рік

Лютий 2014

18 лютого в рамках співпраці Станції юних техніків з закладами освіти раойну проведений районний семінар- тренінг для класних керівників – початківців.

У семінарі, тема якого була «Організація співпраці класного керівника з батьками учнів у навчально-виховному процесі», прийняли участь 35 класних -керівників - початківців з усіх шкіл району.

Молоді класні керівники району  ознайомлюються з презентацією методиста СЮТ № 4 Толчинської Л.В за темою «Методичні рекомендації щодо організації роботи з батьками в сучасному закладі освіти».

В ході семінару класні керівниеи мали змогу ознайомитись з ефективним досвідом досвдчених педагогів (ХСШ №87 та ЗОШ № 126) та  попрацювати в мікрогрупах з метою  обговорення та розв’язування складних ситуацій в роботі з батьками учнів.

Листопад 2013

В рамках співпраці Станції юних техніків з закладами освіти раойну проведений районний семінар- тренінг для класних керівників – початківців.

Молоді класні керівники району  ознайомлюються з презентацією методиста СЮТ № 4 Толчинської Л.В. за темою «Планування виховної роботи класного керівника з учнями в рамках Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів ЗНЗ України на 2013 – 2014 навчальний рік»

проведення вправ на створення комфортної психологічної обстановки : «Знайомство», «Лялька», «5 добрих слів».

Вправа на очікування результатів від семінару «Підкорення вершини».

Обмін досвідом роботи класних керівників  - Сенченко О.М. – класний керівник 6 – го класу ХЗОШ № 136 та - Красікова В.С. - класний керівник 6-го класу ХЗОШ № 57.