Станція юних техніків №4 Харківської міської ради

Наші традиції

ДЕНЬ ВІДЧИНЕНИХ ДВЕРЕЙ.

На це свято запрошуються учні шкіл району та їх батьки. У програмі свята конкурсні завдання, майстер-класи керівників гуртків, ігри.

1 ВЕРЕСНЯ - 15 ВЕРЕСНЯ

Робота пересувнихі виставок кращих робіт наших гуртківців у школах Холодногірського району, метою яких є популярізація діяльності СЮТ № 4 серед школярів.

ВІДКРИТТЯ ТА ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ МАЛОЇ НАВІГАЦІЇ

Урочисте свято, в ході якого юні яхтсмени, їхні батьки, гості свята є активними учасниками випробувань, що дозволяють перевірити навички і знання не тільки у вітрильному спорті, але й в умовах, наближених до похідних.

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

У першу неділю жовтня всі педагогічні працівники нашої країни відзначають професійне свято - День працівника освіти. Напередодні свята гуртківці підчас занять створюють сувеніри для вчителів. У цей день проводиться виставка творчих робіт вихованців, нагородження кращих керівників гуртків.

ПОКУТЬ

Щороку за ініціативою та при сприянні голови адміністрації у нашому районі проводять традиційний фестиваль мистецтва Слобожанщини «Покуть». В ході фестивальної програми гурківці та педагоги проводять майстер класи з традиційних ремесел Харківщини.

НОВОРІЧНИЙ ВОГНИК

Це найдовгоочікуваніша та найулюбленіша подія для наших вихованців. "Новорічний вогник" - це масовий захід, у якому на дітей очикують веселі ігри, загадки, вікторини.

ПОСВЯТА У ГУРТКІВЦІ

Для того щоб розвивати пізнавальні інтереси дітей та виховувати дружні взаємовідносини та почуття обов’язку, щорічно проводеться урочисте свято "Посвята у гуртківці". В ході розважальної программи гуртківці отримують значки - емблеми Юного СЮТІВЦЯ та натхнення творчо працювати на заняттях.

СВЯТО 8 БЕРЕЗНЯ

Святкова конкурсно-розважальна програма. Діти приймають участь у конкурсі на виготовлення подарунків для матусь, бабусь, дівчаток. Найкращі роботи відбираються до виставки "Свято 8 Березня".

ДЕНЬ ЗУСТРІЧІ ПТАХІВ

Щорічно 1 квітня відзначається у світі  Міжнародний день птахів. Наші вихованці створюють твочі проекти на дану тематику.

ДЕНЬ КОСМОНАВТИКИ

В рамках Дня космонавтики і авіації України  проводяться зустрічі з цікавими людьми, які мають відношення до авіації України, та  виставки моделей літаків, створених руками юних техніків.

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний День захисту дітей. У цей день проводиться святкова програма та заключна виставка робіт гуртківців.

МАСОВІ ЗАХОДИ У ЛІТНЬОМУ ПРИШКІЛЬНОМУ ОЗДОРОВЧОМУ ТАБОРІ

Робота творчих майстерень за участю дітей з оздоровчих пришкільних таборів нашого району.