Сотрудничество с учебными заведениями района - "Азбука молодого классного руководителя"

Листопад 2013

В рамках співпраці Станції юних техніків з закладами освіти раойну проведений районний семінар- тренінг для класних керівників – початківців

Молоді класні керівники району  ознайомлюються з презентацією методиста СЮТ № 4 Толчинської Л.В. за темою «Планування виховної роботи класного керівника з учнями в рамках Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів ЗНЗ України на 2013 – 2014 навчальний рік»

проведення вправ на створення комфортної психологічної обстановки : «Знайомство», «Лялька», «5 добрих слів».

Вправа на очікування результатів від семінару «Підкорення вершини».

Обмін досвідом роботи класних керівників  - Сенченко О.М. – класний керівник 6 – го класу ХЗОШ № 136.

Січень 2012

Січень 2012Районний семінар для молодих класних керівників

9 лютого 2012 року на базі гімназії № 13 методист СЮТ № 4 Толчинська Л.В. разом з Управлінням освіти Адміністрації Ленінського району Харківської міської ради провела  районний семінар для класних керівників  - початківців за темою «Впровадження сучасних технологій виховання у навчально - виховний процес». На семінарі був представлений ефективний досвід виховної роботи класних керівників: Жеваго Ю.Г., класного керівника 7- а класу ХСШ № 18; психолога Харківської гімназії  № 13 Хацько К.В.; Шаповал О.І., класного керівника  3-в класу Харківської гімназії № 13 ; Калачової Л.О.,  класного керівника Харківської гімназії  № 13.  Толчинською Л.В.,  методистом СЮТ № 4 були надані нормативи виховної діяльності  класного керівника: положення про класного керівника: Положення про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти (з урахуванням змін до Положення про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти (наказ МОН України від 29.06.2006 року № 489); Рекомендації до планування роботи класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти( Лист  МОН України від  14.08.08 №   1/9 - 520); «Про розвиток органів учнівського врядування в класі» (Міністерство освіти і науки Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій від 07.12.09  № _1/9-850), та інші. Методичні рекомендації дивись в подробицях.

районного семінару для класних керівників – початківців

На допомогу керівникам гуртків методистами закладу розроблені  методичні рекомендації, які пропонують різні форми і методи роботи щодо формування здорового способу життя у вихованців:

• «Щодо підвищення рухової активності вихованців на занятті гуртка»; Подробиці дивись далі.
  • «Щодо написання плану виховної роботи для гуртків СЮТ»; Подробиці дивись далі.
  • Значну увагу керівники гуртків приділяють питанню безпеки життєдіяльності вихованців: невід’ємною складовою кожного навчального заняття є інструктаж з техніки безпеки. Для керівників гуртків підготовлена тематика проведення таких бесід. Подробиці дивись далі.