Наши традиции

15 ВЕРЕСНЯ

День відчинених дверей. На це свято запрошуються учні шкіл району та їх батьки. У програмі свята конкурсні завдання, майстер-класи керівників гуртків, ігри.

1 ВЕРЕСНЯ - 15 ВЕРЕСНЯ

Пересувні виставки кращих робіт наших гуртківців у школах Ленінського району, метою яких є популярізація діяльності СЮТ № 4 серед школярів.

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

У першу неділю жовтня всі педагогічні працівники нашої країни відзначають професійне свято - День працівника освіти. У цей день проводиться виставка творчих робіт вихованців, нагородження кращих керівників гуртків.

ЩОРІЧНІ КОНКУРСИ

Вихованці із задоволенням приймають участь у районних, міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах та виставках, і отримують призи, грамоти, подяки:

• конкурс ПТМ "Творча майстерня";
  • "Майстерня Осені";
  • конкурс робіт "Український сувенір";
  • конкурс робіт юних техніків "Наш пошук і творчість - тобі, Україно";
  • конкурс зимових композицій "Замість ялинки - новорічний букет"
  • конкурс творчих робіт "Кроковеє коло";
  • конкурс писанкарства до свята Великодня;
  • конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край";
  • конкурс дитячої технічної творчості "Світ техніки в дитячих руках".

МАСОВИЙ ЗАХІД "НОВОРІЧНИЙ ВОГНИК"

Це найдовгоочікуваніша та найулюбленіша подія для наших вихованців. "Новорічний вогник" - це масовий захід, у якому на дітей очикують веселі ігри, загадки, вікторини. У новорічних конкурсах "Сніжинка", "Подарунок Діда Мороза" "Блискуча ялинка" діти змагаються у виготовленні маленьких сувенірів, новорічних прикрас та, звичайно, отримують призи.

СВЯТО 8 БЕРЕЗНЯ

У цей весняний святковий день  проводиться конкурсно-розважальна програма. Діти приймають участь у конкурсі на виготовлення подарунків для матусь, бабусь, дівчаток. Найкращі роботи відбираються до виставки "Свято 8 Березня", також на дітей очикує весела ігротека та дискотека.

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний День захисту дітей. У цей день проводиться заключна виставка робіт гуртківців. Нагороджуються переможці за підсумками року.

МАСОВІ ЗАХОДИ У ЛІТНЬОМУ ПРИШКІЛЬНОМУ ОЗДОРОВЧОМУ ТАБОРІ