Одаренные дети

Чорний Владислав, 11 років,    вихованець гуртка  «Юні конструктори приладів радіоелектроніки», керівник Крупко Б.В.
ипломом  ІІІ ступеня обласного етапу Всеукраїнської виставки конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі,Україно!» у номінації «Радіоелектроніка» (2012);
иплом ІІІ ступеня міської виставки-конкурсу «Світ техніки в дитячих руках» у номінації «Радіоелектронні прилади»(2012);
-Дипломантом І ступеня міської виставки-конкурсу «Світ техніки в дитячих руках» (2013);
- стипендиат Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» у 2013/2014 навчальному році

Черних Павло, вихованець гуртка "Судномоделювання", керівник Цикоза В.І
-Диплом І ступеня міської виставки-конкурсу «Світ техніки в дитячих руках» у номінації «Стендові моделі - копії» (2014)
- Диплом ІІІ ступеня  Обласної виставки - конкурсу технічної творчості учнівської творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» (2013)