Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 
 НА СТАНЦІЇ ЮНИХ ТЕХНІКІВ  ПРАЦЮЮТЬ ТАКІ ГУРТКИ:

 

 "Початкове технічне моделювання" 

 

 

Початкове технічне моделювання — це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності, процес опанування певної системи початкових технічних і технологічних знань, вмінь і навичок.
Програма гуртка початкового технічного моделювання розрахована на роботу з учнями молодшого шкільного віку (6-10 років).

Програма включає елементарні відомості з математики, природознавства, фізики, розкриваються питання історії, мистецтва та суспільствознавства.
Важлива роль надається графічній підготовці, формуванню мовної культури учнів, засвоєнню технічної термінології, проведенню дослідів і вирішенню творчих завдань.
Кожне заняття включає теоретичний матеріал і практичну роботу.

 

Керівники гуртків:

     -  Ковтун Л.О.  

     -  Кохан Г.А.

     - Коптєлова  Л.І.

     - Велігура С.І.

 

"Судномоделювання"

 

 

Судномоделювання  є одним із найцікавіших напрямків науково-технічної творчості учнівської молоді. У процесі занять у судномодельних гуртках у підлітків і юнаків виховуються такі риси, як працьовитість, повага до праці, точність і акуратність у виконанні роботи, наполегливість у досягненні мети та інші властивості, які стануть у пригоді в дорослому житті.
Під час навчання гуртківці оволодівають знаннями, уміннями й навичками роботи з кресленнями, інструментом, обладнанням на верстатах. Навчання у гуртку судномоделювання  розвиває у дітей технічне мислення, творчу активність, надає допомогу у професійній орієнтації й виборі майбутньої професії.

 

Керівник гуртка:   Цикоза В.І. 

 

 

 "Юних конструкторів приладів радіоелектроніки"

 

 

Заняття технічною творчістю є однією з найцікавіших форм дозвілля учнів. Це підвищує якість трудової підготовки й професійної орієнтації учнів, розвиває творчі здібності, ініціативу, вимагає творчого підходу та підготовленості до освоєння досягнень науки і техніки. 
У результаті конструкторської діяльності розвиваються такі якості творчої особистості: розумова активність, прагнення добувати знання і формувати вміння для виконання практичної роботи, самостійність у вирішенні поставленого завдання, працелюбність, винахідливість. 

 

Керівник гуртка:   Крупко Б.В.

 

 "Технічний дизайн та образотворчого мистецтва" 

 

 Діти в гуртку працюють над розробкою та дизайном різних виробів та композицій. На першому році навчання вихованці гуртка малюють на папері або склі. На другому році навчання вони працюють над дизайном. Таким чином, гурток сприяє розвитку творчого мислення дітей, їх фантазії, вмінню зазирнути в майбутнє, навчитися малювати, володіти фарбами, графікою, працювати з природними матеріалами.

 

Керівник гуртка:   Каплун А.П. 

 

 

 "Моделювання іграшок-сувенірів" 

 

Моделювання іграшок-сувенірів — це залучення дітей до народних традицій і художньої культури українського народу в процесі творчої діяльності.
Програма гуртка моделювання іграшок-сувенірів розрахована на роботу з учнями молодшого та середнього шкільного віку.

 

Програмою передбачено теоретичні й практичні заняття. При викладанні теоретичною матеріалу використовуються такі методи роботи як розповідь, яка супроводжується показом репродукцій, бесіди з переглядом і аналізом зразків сувенірів.
На заняттях основний час надається практичній роботі. До неї входить виготовлення шаблонів моделей іграшок, розробка нових конструкцій, розкрій тканини, пошиття (плетіння) та оздоблення виробів.
Під час навчання учні поступово опановують різноманітні техніки виготовлення сувенірів. Вони оволодівають новим рівнем знань на основі раніше одержаних відомостей.

 

Керівники гуртків:

    - Сафронова С.А.

    Власенко І.І.     

    -  Головко Т.П. 

   

" Юних користувачів персонального комп’ютера "

 

Під час заннять  засвоюються знань про інформацію та її властивості, структуру обчислювальної системи, операційної системи Windows, набуваються навички користування операційною системою ПК, текстовим процесором, табличним процесором, графічними програмами Paint і Photoshop, програмою створення презентацій PowerPoint, глобальноюкомп’ютерною мережею Інтернет.

Навчання у гуртку сприяє розвитку мислення, творчої ініціативи та самореалізації, , поглибленню знань шкільної програми, кращому засвоєнню матеріалу, удосконалює навички роботи з комп’ютерними програмами і забезпечує професійну орієнтацію учнів.

 

 

Керівники гуртків: 

     -  Ченська Н.О.,

     -  Жеребкін О.В., 

     -  Хлистова С.П.

 

"Гончарство"

 

Під час занять здійснюється формування практичних навичок художньої діяльності, розвиток естетичного емоційного чуття, створення у дітей правильних уявлень про культуру, побут, традиції, обряди українського народу, розвиток внутрішньої культури дітей – головне завдання роботи гуртка.
Вихованці гуртка  освоюють ліплення різноманітних предметів комбінованим та пластичним способами, вчаться проектувати і і створювати свої іграшки, вироби для практичного вжитку, для оформлення своїх житлових кімнат та використання таких виробів у побуті.

 

Керівник гуртка:   - Малініна І.Л. 

      
 

 "Історичне краєзнавство"

 

Історичне краєзнавство  сходинка до пізнання учнями рідного краю, реалізації інтересів у вивченні навколишнього середовища та історико-культурного надбання України та світу, формування туристсько-спортивних та краєзнавчих знань, умінь і навичок.

 

 Важлива роль відводиться формуванню у гуртківців мовної культури, засвоєнню краєзнавчої термінології, практичних навичок роботи з краєзнавчим обладнанням, компасом, картографічними матеріалами, виконання топографічних робіт, свідомого ставлення до власного здоров’я.

 

Керівник гуртка:   Коптєлова Л.І.