Шановні батьки та діти, запрошуємо вас до співпраці!

Початкове технічне моделювання — це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності, процес опанування певної системи початкових технічних і технологічних знань, вмінь і навичок.
Програма гуртка початкового технічного моделювання розрахована на роботу з учнями молодшого шкільного віку (6-10 років).
Програма включає елементарні відомості з математики, природознавства, фізики, розкриваються питання історії, мистецтва та суспільствознавства.
Важлива роль надається графічній підготовці, формуванню мовної культури учнів, засвоєнню технічної термінології, проведенню дослідів і вирішенню творчих завдань.
Кожне заняття включає теоретичний матеріал і практичну роботу.

НОВИНИ ГУРТКА:

22 березня на базі Станції юних техніків № 3 відбулися відкриті міські змагання з технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку – вихованців позашкільних закладів міста.

Переможцями в командній першості стала команда Станції юних техніків № 4 під керівництвом Кохан Ганни Анатоліївни.

Вихованець  Баруд Ільяс   виборов також І місце в особистій першості.