Празднование 70- летия Победы

З метою відзначення 70-річчя визволення м. Харкова від німецько-фашистських загарбників а та 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945рр.у нашому закладі  проводяться певні заходи.

План заходів щодо відзначення 70-річчя визволення м. Харкова

Методичні рекомендації щодо відзначення 70-річчя визволення Харківської області

Юні пошуковці  гуртка історичного краєзнавства (керівник Коптєлова Л.І.) напередодні свята Дня Перемоги зустрілись з  ветеранами Великої Вітчизняної війни та ветеранами праці, привітали їх та отримали  експонатти, що поповнють краєзнавчий музей гімназії № 86 (травень 2014)

Вихованці гуртка іісторичного краєзнавства (керівник Коптєлова Л.І.) разом з учнями гімназії  № 86 та ХСШ 3 87 приянили участь у урочистому покладанні квітів до меморіальної дошки Героя Радянського союзу Борзенко С.О. та на Меморіалі Слави  на цвинтарі № 6 (травень 2014)

Вихованці гуртка початкового технічного моделювання (керівник Коптєлова Л.І.) виготовили сувеніри для ветеранів Великої Вітчизняної війни (травень 2014)

В рамках відзначення Дня Перемоги гуртківці подарували їх 8 травня під час святкової зустрічі в гімназії № 86.

Вихованці гуртка історичного краєзнавства (керівник - Коптєлова Л.І.) відвідали родину Перепелиць Світлани Сергіївни та Володимира Олександровича, що є "дітьми війни" та Ветеранами  праці (березень 2014)

До Дня захисника Вітчизни вихованці гуртка історичного краєзнавства та початкового технічного моделювання (керівник - Коптєлова Л.І.) провели урочисту зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни (лютий 2014)

На святі своїми спогадами про війну поділився Герасименко Дмитро Максимович, Почесний голова ради ветеранів мікрорайону Залютіно.

Юні пошуковці разом із присутніми вчителями та ветеранами вшанували пам’ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни Хвилиною мовчання.

Діти привітали гостей квітами та сувенірами, виготовленими власними руками.

Екскурсійна робота вихованців гуртка "Юні історики - краєзнавці"  (лютий 2014)

Юні краєзнавці (керівник Коптєлова Л.І.)   провели екскурсії для учнів молодших класів у краєзнавчому музеї гімназії № 86.

Під час екскурсії діти познайомилисб з подіями 1941-1945 р.р. у м. Харкові та Україні.

Волонтерська діяльність (січень 2014)

28 січня члени гуртка "Історичне

28 січня члени гуртка "Історичне краєзнавство" (керівник Коптєлова Л.І) відвідали і привітали з Днем народження учасника Великої Вітчизняної війни, колишнього вчителя Кулик Віру Яківну.

Кулик Віру Яківну та юних краєзнавців повязує давня дружба. В гостинній атмосфері Віра Яківна поділилась спогадами про свою воєнну та трудову юність.

Вихованці гуртка зацікавлена слухали розповіді ветерана, які в подальшому будуть використані у науково- дослідницькій роботі.

Подорож до Меморіалу Слави та до братської могили  (жовтень 2014)

1 жовтня напередодні 70-річчя визволення України від фашистських загарбників вихованці гуртка історичного краєзнавства (керівник Коптєлова Л.І.) здійснили подорож до Меморіалу Слави у місті Ізюмі, де весною 1942 року відбулись кровопролитні бої за Харківщину. Діти мали змогу  познйомитись зісторією цього місця та  військовою технікою того часу.

В рамках цієї подорожі юні краєзнавці відвідали братську могилу на території Святогорської лаври, де поховані воїни, що полягли в боях за селища Славяногорська: Богородичне, Гола долина та Пришиб у липні - вересні 1943 року.

оНазад