Науково - дослідницька робота

2016 рік

ІІІ Всеукраїнський етап конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всекукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна".

НАПРЯМ: «ДУХОВНА СПАДЩИНА МОГО РОДУ». НАЗВА роботи «Козацькі традиції вшанування Божої матері на Харківщині» -  Диплом ІІІ ступеню

Автор дослідницької роботи -  Смагло  Дар'я, вихованка гуртка "Історичне краєзнавство".

КЕРІВНИК:  Коптєлова Любов Іванівна.

2015 рік

Обласний етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

НАПРЯМ: «ДУХОВНА СПАДЩИНА МОГО РОДУ». НАЗВА «Козацькі традиції вшанування Божої матері на Харківщині».

Абсолютний переможець  обласного етапу експедиції  Смагло  Дар'я, вихованка гуртка "Історичне краєзнавство".

КЕРІВНИК:  Коптєлова Любов Іванівна.

ОБЛАСНА АКЦІЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ «СЛОБОЖАНСЬКІ ДЗВОНИ ПЕРЕМОГИ» НАПРЯМ: «МИ ВІЧНО БУДЕМ ПАМ’ЯТАТИ І ВАМ ЗАБУТИ НЕ ДАМО »  ВИКОНАВЦІ: Петров Максим, Спасібо Сергій,   вихованці гуртка «Історичне  краєзнавство» КЕРІВНИК:  Коптєлова Любов Іванівна.

2014 рік

Обласний етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна». НАПРЯМ: «ДУХОВНА СПАДЩИНА МОГО РОДУ». НАЗВА «СВЯЩЕНОМУЧЕНИК ОЛЕКСАНДР – НЕБЕСНИЙ ПОКРОВИТЕЛЬ МІСТА ХАРКОВА». Абсолютний переможець  обласного етапу експедиції Громакова Вікторія, вихованка гуртка "Історичне краєзнавство" (керівник - ветеран краєзнавчого руху Харківщини  Коптєлова Л.І.

Обласний етап ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ІСТОРИКО - КРАЄЗНАЧОЇ АКЦІЇ  "А МИ ТУЮ СЛАВУ ЗБЕРЕЖЕМО", присвячений 70-ій річниці визволення України від фашистських загарбників. Робота "Дитинсткво опалене війною..." ВИКОНАВЕЦЬ: Дзюба Карина, вихованка гуртка «Історичне  краєзнавство»  КЕРІВНИК:  Коптєлова Любов Іванівна.

ОБЛАСНА АКЦІЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ «СЛОБОЖАНСЬКІ ДЗВОНИ ПЕРЕМОГИ» НАПРЯМ: «НАГОРОДЖЕНІ ПОСМЕРТНО» пошукова робота з нагоди 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки АфганістанВИКОНАВЦІ: Дзюба Карина, Громакова Вікторія  вихованки гуртка «Історичне  краєзнавство» КЕРІВНИК:  Коптєлова Любов Іванівна.

2013 рік

Обласний етап Всеукраїнської  експедиції «Моя Батьківщина – Україна». НАПРЯМ: "Духовна спадщина мого роду" ВИКОНАВЕЦЬ: Загребельний Євгеній Костянтинович, вихованець гуртка «Історичне  краєзнавство» КЕРІВНИК:  Коптєлова Любов Іванівна.

ОБЛАСНА АКЦІЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ «СЛОБОЖАНСЬКІ ДЗВОНИ ПЕРЕМОГИ» НАПРЯМ: «ВІЙНА У СПОГАДАХ ОЧЕВИДЦІВ» - «ЩАСЛИВА РОДИНА». ВИКОНАВЕЦЬ:   Єфремов Максим, вихованець гуртка «Історичне  краєзнавство» КЕРІВНИК:  Коптєлова Любов Іванівна.

Обласний семінар для керівників гуртків науково - технічного напряму.

Досвід роботи за темою: "Формування стійких практичних навичок конструкторської діяльності вихованців у навчальному процесі гуртка ". Виконавець: Крупко Володимир Борисович, керівник гуртка юних конструкторів приладів радіоелектроніки.

ХХ обласна виставка - презентація педагогічних ідей та технологій. РОБОТА: "Формування професійних компетентностей педагогів позашкільного закладу на основі інноваційних освітніх технологій"

ВИКОНАВЕЦЬ:  методист СЮТ № 4 Толчинська Любов Василівна

2012 рік

- участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. секція електроніки та приладобудування. Тема роботи: «Застосування аналого – цифрових перетворювачів (АЦП) для вимірювання температури повітря». Виконавець: вихованець гуртка «Юних конструкторів радіоелектронних приладів» Магаляс Володимир.  Керівник: Крупко Борис Васильович.

- ОБЛАСНА АКЦІЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ «СЛОБОЖАНСЬКІ ДЗВОНИ ПЕРЕМОГИ», НАПРЯМ: «ВІЙНА У СПОГАДАХ ОЧЕВИДЦІВ».  «ЕСТАФЕТА ЛЮБОВІ...» ВИКОНАВЦІ: Штаб "Пошук" гуртка «Історичне  краєзнавство» КЕРІВНИК:  Коптєлова Любов Іванівна.

- ХІХ  обласна виставка - презентація педагогічних ідей та технологій.

РОБОТА: Навчальні програми з позашкільної освіти. Науково-технічний напрям.

«Юний столяр» (для дітей 11-15 років);

«Історико - технічний стендовий моделізм» (для дітей 8-ми – 13 років);

«Країна Інформатика» (для дітей від 8 до 15 років).

ВИКОНАВЕЦЬ:  методист СЮТ № 4 Толчинська Любов Василівна

2011 рік

ХVІІІ обласна виставка - презентація педагогічних ідей та технологій.

РОБОТА: «Становлення професійної компетентності молодих педагогів позашкільного закладу».

ВИКОНАВЕЦЬ:  методист СЮТ № 4 Толчинська Любов Василівна