ЛІТО 2015

Мета роботи СЮТ  у період шкільних канікул:

• забезпечення повноцінного відпочинку вихованців нашого закладу та школярів району;
  • створення атмосфери співтворчості формування позитивного відношення до праці;
  • прищеплення практичних навичок роботи з різними матеріалами та інструментами, що використовуються у процесі дитячої творчості;
  • реклама роботи гуртків Станції юних техніків.

За погодженням з начальниками таборів шкіл району в спільні плани включаються:

- На базі основної будівлі і філії - робота творчих майстерень за напрямками:
  • початкове технічне моделювання (кер. гуртка Ковтун Л.А., Велигура С.І.)
  • дизайн (кер. гуртка Власенко І.І., Кохан А.А.),
  • основи електротехніки (кер. гуртка Ковтун Д.Ю.)
  • бісероплетіння (кер. гуртка Сафронова С.А.)
- Гурткова робота - за заявками установ освіти в школах, територіально віддалених від СЮТ за напрямками:
  • історичне краєзнавство (кер. гуртка Коптелова Л.І.),
  • дизайн (кер. гуртка Кохан А.А.)
  • кераміка (кер. гуртка Нестеренко Н.А.)
  • моделювання іграшок-сувенірів (кер. гуртка Яковенко О.А., Головко Т.П., Коптелова Л.І.)

3 червня:  районне свято "МИ ЗУСТРІЧАЄМО СВЯТО ЛІТА!"

За ініціативи голови адміністрації Ленінського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради Максима Сергійовича Мусєєва на нашій літній тренувальній базі  відбулося свято для школярів Ленінського району, присвячений Дню захисту дітей та початку літніх канікул. Свято підготували педагоги СЮТу.

У святі брали участь 300 учнів загальноосвітніх закладів Ленінського району, яких привітали почесні гості:
- Чубаров Олексій Сергійович, директор Департаменту спортивних та іміджевих проектів та маркетингу Харківської міської ради;
- Курашов Костянтин Михайлович - заступник директора Департаменту, начальник управління з питань фізичної культури і спорту;
- Воропаєв Альберт Васильович, ветеран вітрильного спорту, 5-ти кратний рекордсмен світу та 4-х кратний призер Європи з вітрильного спорту.

Свято відкрила вітрильна регата, в якій взяли участь 28 юних яхтсменів.

Перед усіма учасниками виступив один із засновників вітрильного спорту Воропаєв Альберт Васильович, який подарував нашим початківцям - яхтсменам свою книгу «Брунька - капітан«Оптиміста ». Азбука юного яхтсмена ». У 2015 р А. Воропаєву виповнилося 80 років.

У квест - грі «Стежкою пригод та зтаємниць» випробували себе 11 команд шкіл району - 44 учасники. Квестери подолали 11 станцій, продемонструвавши свою кмітливість, винахідливість, навички в різних областях знань (логіка, туризм, краєзнавство, біологія, зоологія, основи здоров'я, екологія)

Свято закінчилося запуском в небо символічного послання всім дітям Харкова із закликом: «Хай завжди буде мир!».

8-9 червня

Наші педагоги гостинно прийняли дітей з оздоровчих таборів гімназії  № 13 та ХЗОШ № 136. У ході роботи діти мали можливість познайомитися з колористикою, елементами орігамі, паперопластикою, бісероплетінням.

Творчі майстерні працювали під керівництвом педагогів Світлани Анатолійвни Сафронової та Велігури  Сергія Івановича.