28 лют. 2014

Майстер - клас для керівників гуртків за темою "Лялька-мотанка – берегиня роду"

Напередодні святкування Масляної
24 лют. 2014

Зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни

До Дня захисника Вітчизни вихованці гуртка історичного краєзнавства та початкового технічного моделювання (керівник - Коптєлова Л.І.) провели урочисту зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни.
19 лют. 2014

Робота районної школи молодого класного керівника «Азбука класного керівника – початківця»

18 лютого в рамках співпраці Станції юних техніків з закладами освіти раойну проведений районний семінар- тренінг для класних керівників – початківців
18 лют. 2014

До 25-річчя виведення радянських військ із Афганістану

Вихованці гуртка історичного краєзнавства (керівник гуртка – Коптєлова Л.І.) 18 лютого провели екскурсію для учнів 2-х класів до краєзнавчого музею гімназії № 86
14 лют. 2014

День Святого Валентина

Вихованці разних гуртків на честь святкування свята Любові зробили своїми руками подарункові Валентинки для близьких.
13 лют. 2014

Наші гуртківці готуються до нового творчого конкурсу

Вихованці керівника гуртка "Технічний дизайн" Каплун Г.П. готують творчі роботи до участі у Всеукраїнському конкурсі-виставці дитячо-юнацьких малюнків “Краса та розум України” в рамках Художньої Премії "Золотий Пензлик"
11 лют. 2014

До 70-річчя визволення України від німецько - фашистських загарбників

Екскурсійна робота вихованців гуртка "Юні історики - краєзнавці" (керівник Коптєлова Л.І.)
3 лют. 2014

До 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка

Напередодні ювілею видатного поета у нашому закладі відкрито виставку творчих робіт гуртківців «Тарасові джерела».
30 січ. 2014

Волонтерська діяльність гуртківців

28 січня члени гуртка "Історичне краєзнавство" (керівник Коптєлова Л.І) відвідали і привітали з Днем народження учасника Великої Вітчизняної війни, колишнього вчителя Кулик Віру Яківну.
27 січ. 2014

Вивчення паперового мистецтва

Паперопластика та оригамі є одними з улюблених напрямів роботи гуртка "Моделювання іграшок-сувенірів" під керівництвом Власенко І.І. В січні цього року вихованки гуртка створили чудові творчі доробки у даних техніках.