18 лют. 2013

ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ ГІМНАЗІЇ № 86

18 лютого вихованці гуртка істориків-краєзнавців (керівник гуртка Коптєлова Л.І.) провели екскурсію для учнів початкових класів до музею гімназії № 86 до Дня захисника Вітчизни.
25 січ. 2013

ПІДСУМКИ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «НОВОРІЧНА КОМПОЗИЦІЯ»

21 січня були підведені підсумки обласної виставки-конкурсу «Новорічна композиція», яка проходила у приміщені Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості.
14 січ. 2013

ЗИМОВІ КАНІКУЛИ

З 26 грудня 2012 до 14 січня 2013 вихованці гуртків Станції юних техніків відвідали міські новорічні та різдвяні заходи
4 січ. 2013

НОВОРІЧНЕ СВЯТО ГУРТКІВЦІВ

4 січня у приміщені СЮТ № 4 відбулося новорічне свято для гуртківців. На нього були запрошені кращі вихованці закладу. Директор СЮТ підвела підсумки роботи гуртків за перший семестр 2012 -2013 навчального року, нагородила грамотами, дипломами та подяками найкращих вихованців, переможців міського конкурсу «Український сувенір» та обласної виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість тобі, Україно!». На святі виступили гості – танцювальний колектив «Серпантин». Діти брали участь у розважальних іграх та конкурсах. Прикрашаємо ялинку іграшками, зробленими своїми руками. Всі учасники танцюють навколо ялинки. Гуртківці на святі змагались, хто спритніше і скоріше зробить сніжок та закине його в уявний кошик. Всі діти на святі одержали подарунки та сувеніри від Діда Мороза. Подробиці дивись на сторінці "Виховна робота" 4 січня у приміщені СЮТ № 4 відбулося новорічне свято для гуртківців. На нього були запрошені кращі вихованці закладу. Директор СЮТ підвела підсумки роботи гуртків за перший семестр 2012 -2013 навчального року, нагородила грамотами, дипломами та подяками найкращих вихованців, переможців міського конкурсу «Український сувенір» та обласної виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість тобі, Україно!». На святі виступили гості – танцювальний колектив «Серпантин». Діти брали участь у розважальних іграх та конкурсах. Прикрашаємо ялинку іграшками, зробленими своїми руками. Всі учасники танцюють навколо ялинки. Гуртківці на святі змагались, хто спритніше і скоріше зробить сніжок та закине його в уявний кошик. Всі діти на святі одержали подарунки та сувеніри від Діда Мороза. Подробиці дивись на сторінці "Виховна робота" 4 січня у приміщені СЮТ № 4 відбулося новорічне свято для гуртківців. На нього були запрошені кращі вихованці закладу. Директор СЮТ підвела підсумки роботи гуртків за перший семестр 2012 -2013 навчального року, нагородила грамотами, дипломами та подяками найкращих вихованців, переможців міського конкурсу «Український сувенір» та обласної виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість тобі, Україно!». На святі виступили гості – танцювальний колектив «Серпантин». Діти брали участь у розважальних іграх та конкурсах. Прикрашаємо ялинку іграшками, зробленими своїми руками. Всі учасники танцюють навколо ялинки. Гуртківці на святі змагались, хто спритніше і скоріше зробить сніжок та закине його в уявний кошик. Всі діти на святі одержали подарунки та сувеніри від Діда Мороза. Подробиці дивись на сторінці "Виховна робота" 4 січня у приміщені СЮТ № 4 відбулося новорічне свято для гуртківців.
27 груд. 2012

ПІДСУМКИ ОБЛАСНОЇ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ «НАШ ПОШУК І ТВОРЧІСТЬ –ТОБІ, УКРАЇНО!»

Вітаємо переможців!
1 лист. 2011

Адреса закладу

Адреса закладу: 61093, м.Харків, вул. Іллінська, 35; Адреса філії: пров. Резніківський 1-а Телефон: 372-30-42 e-mail: [email protected]