16 груд. 2013

Зимова виставка у приміщенні СЮТ.

Традиційно на передодні новорічних та різдвяних свят вихованці гуртків разом зі своїми керівниками готують творчі роботи для участі у виставці зимових композицій.
9 груд. 2013

ВІТАЄМО!

Переможців переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання
3 груд. 2013

"Моя батьківщина - Україна"

Керівник гуртка Коптєлова Л.І та ії вихованець Максим Загребельний прийняли участь обласній конференції.
28 лист. 2013

ВІТАЄМО!

ДОНЦОВУ ЮЛІЮ, вихованку гуртка "Моделювання іграшок - сувенірів" (керівник гуртка Сафронова С.А.) з перемогою у Всеукраїнській виставці - конкурсі декоративно- ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" за творчу роботу - ларіат "Веселі дзвіночки".
25 лист. 2013

АкціяВшанування пам'яті загиблих під час Голодомору 1932-1933 років

23 листопада 2013 року колектив закладу вшанував пам'ять жертв голодомору 1932-1933 р.р.
22 лист. 2013

Обласний семінар для керівників гуртків

Презентація досвіду роботи Крупко Б.В., керівника гуртка закладу
20 лист. 2013

Обласна виставка - конкурс початкового технічного моделювання

19 листопада відкрилась обласна виставка - конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, в якій брали участь вихованці гуртків СЮТ.
19 лист. 2013

Робота районної школи молодого класного керівника «Азбука класного керівника – початківця»

семінару-тренінгу В рамках співпраці Станції юних техніків з закладами освіти раойну проведений районний семінар- тренінг для класних керівників – початківців
11 лист. 2013