24 квіт. 2013

ТАЛАНТИ РІДНОГО КРАЮ

22 квітня 2013 року в приміщенні гімназії № 86 відбулася зустріч вихованців гуртка істориків-краєзнавців (керівник гуртка Коптєлова Л.І.) з харківською поетесою Ніною Антонівною Супруненко.
23 квіт. 2013

МІСЬКИЙ КОНКУРС «ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ»

22 квітня у приміщенні міського Палацу дитячої та юнацької творчості почав свою роботу міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край».
22 квіт. 2013

СУБОТНИК «ЗЕЛЕНА ВЕСНА»

В рамках міського двомісячника «Зелена весна - 2013» працівники Станції юних техніків 20 квітня 2013 року брали участь у районному трудовому десанті
20 квіт. 2013

ГОТУЄМОСЯ ДО святкування 70-річчя звільнення України від фашистських загарбників

16 квітня в гуртку моделювання іграшок-сувенірів (керівник гуртка Коптєлова Л.І.) відбулося заняття, на якому вихованці продовжують працювати над виробленням іграшок –сувенірів для ветеранів Великої Вітчизняної війни, що проживають у Ленінському районі.
14 квіт. 2013

ДО 70-РІЧЧЯ ВИЗВОЛЕННЯ ХАРКОВА ВІД ФАШИЗМУ

15 квітня 2013 року в гімназії № 86 відбулася зустріч вихованців гуртків істориків –краєзнавців та моделювання іграшок-сувенірів (керівник гуртка Коптєлова Л.І.) з ветеранами Великої Вітчизняної війни та праці.
9 квіт. 2013

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ РОБІТ З ПОЧАТКОВОГО ТЕХНІЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

ідведені підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкусу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.
4 квіт. 2013

ВІТАЄМО

Колоденську Анну, вихованку гуртка «Дизайн» (керівник гуртка Каплун А.П.) за перемогу у міському фестивалі «Харків – місто добрих надій»,
3 квіт. 2013

ПІДСУМКИ МІСЬКОЇ ВИСТАВКИ «СВІТ ТЕХНІКИ В ДИТЯЧИХ РУКАХ»

Вітаємо переможців міської виставки-конкурсу «Світ техніки в дитячих руках», яка відбулася у Харківському Палаці дитячої та юнацької творчості.
25 бер. 2013

МІСЬКІ ЗМАГАННЯ З ПОЧАТКОВОГО ТЕХНІЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

Перемога у вищеназваному конкурсі команди вихованців гуртка «Початкове технічне моделювання» СЮТ № 4
23 бер. 2013

РАЙОННИЙ КОНКУРС «СЛОБОЖАНСЬКОЇ ДЗВОНИ ПЕРЕМОГИ»

Протягом двох останніх років вихованці гуртка істориків-краєзнавців (керівник гуртка – Коптєлова Л.І.) проводили ретельну пошуково - краєзнавчу роботу в рамках військово-патріотичної історико - краєзнавчої акції учнівської молоді «Слобожанські дзвони Перемоги».