20 січ. 2014

ВІТАЄМО!

Вихованців гуртка та їх керівника Каплун А.П. з перемогою в обласній новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція» у номінації «За цікаве композиційне рішення»
15 січ. 2014

Суспільна діяльність наших вихованців

Під час зимових канікул вихованці гуртка «Моделювання іграшок – сувенірів» (керівник Головко Т.П.) відвідали дітей, що навчаються у "Спеціальному навчально-виховному комплексі І-ІІ ступенів №2".
13 січ. 2014

Підсумки проведення заходів у період зимових канікул 2013-2014 навчального року

Відповідно до Річного плану роботи КЗ «Станція юних техніків № 4» на 2013/2014 навчальний рік, в період зимових канікул проведено наступні виховні заходи з вихованцями:
9 січ. 2014

Відвідування гуртківцями новорічно-різдвяної виставки у ХОПДЮТ

Вихованці гутртка «Моделювання іграшок – сувенірів» (керівник Головко Тетяна Петрівна) здійснили екскурсію на виставку «Новорічна композиція», на якій ознайомились з флористичними роботами учнів Харківщини.
8 січ. 2014

Екскурсійна робота з вихованцями

СЮТівці з гуртка "Технічний дизайн" ( керівник Каплун А.П.) здійснили екскурсію до головної ялинки Харкова та відвідали різдвяну виставку ляльок у галеоеї "Бузок"
31 груд. 2013

С Новым годом вас и Рождеством Христовым!

Поздравление председателя Администрации Ленинского района города Харькова Мусеева Максима Сергеевича
30 груд. 2013

Новорічне свято для вихованців.

30 грудня відбулось новорічне свято для гуртківців СЮТу. В ході свята діти прийняли участь у вікторинах та конкурсах, презентували новорічни іграшки - поробки для ялинки, отримали смачні подарунки та багато радісних емоцій (більше фото тут...)
30 груд. 2013

Посвята у гуртківці

Традиційно у кінці року для маленьких викованців - початківців нашого СЮТу відбуваєтьс яурочиста посвята у гуртківці.
27 груд. 2013

Святкове відкриття музичної ялинки

Напередодні новорічних свят було встановлено унікальну 7-метрову музичну ялинку, що крутиться навколо своєї осі. Іграшки, що прикрасили ялинку виготовлені руками гуртківців та педагогів СЮТу. Всіх гостей з наступаючими святами привітали голова адміністрації Ленінського району Максим Сергійович Мусєєв та депутат Харківської міської ради Тупіцин Володимир Миколайович та разом з Дідом Морозом засвітили вогники на ялинці. Творчі колективи Центру подарували присутнім новорічну виставу, конкурси та розваги.
26 груд. 2013

ВІТАЄМО!

Чорний Владислав отримав сертифікат стипендіата Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» 2013/2014 н.р.